Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Pixelmator přichází s verzí 3.3

Vložil na 11.11.2014 – 12.00 Žádný komentář

Populární bitmapový editor Pixelmator přichází s novou verzí, která přináší celou řadu zajímavých novinek a vylepšení oproti předchozím verzím.

Grafický editor Pixelmator patří mezi nejpopulárnější nástroje na OS X pro úpravu obrázků. S každou novou verzí se objevují nové a nové funkce, které rozšiřují už tak zajímavé spektrum dovedností této aplikace.

Nejnovější verze, která nese kódové označení Limestone, rozšiřuje stávající funkce o celou řadu nových funkcionalit systému OS X Yosemite. Mění se tak například samotné grafické rozhraní aplikace tak, aby lépe ladila se systémem Yosemite.

Mezi novými funkcemi nechybí ani Handoff, tedy možnost pokračovat v rozpracovaném souboru z OS X na mobilní verzi aplikace na iPadu. Dále pak je zde možnost práce se soubory z cloudového úložiště iCloud Drive.

pixelmator33Aktualizace z předchozí verze je k dispozici zdarma. Pro nové uživatele je Pixelmator 3.3 k dispozici přímo prostřednictvím Mac App Store za cenu € 26,99 EUR (asi 730 Kč).

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar