Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce, Vybíráme

Jawbone představil UP3

Vložil na 4.11.2014 – 12.00 Žádný komentář

Populární výrobce užitečných gadgetů, Jawbone, představil novou verzi svého fitness náramku UP. Nese označení UP3 a disponuje širokou škálou nových funkcí a senzorů.

Fitness náramky jsou (nejen) mezi uživateli Apple zařízení velmi populární. Do své nabídky je dokonce zařadil samotný Apple Online Store. A právě značka Jawbone mezi nimi kraluje.

Po debaklu, kterým se díky vysoké poruchovosti a nízké životnosti staly původní náramky UP přišel Jawbone s novými UP24, které již umožňovaly bezdrátovou synchronizaci s telefonem a nabízely o poznání větší životnost.

Nyní přichází jejich nástupce, UP3. Tento nový model populárního náramku disponuje mnohem širším spektrem měřících senzorů. Vedle akcelerometru pro analýzu pohybu se v něm nachází senzory pro kůži a sledování okolní teploty, spolu s dalšími několika senzory pro měření tzv. bioimpedance.

Díky nim náramek zjistí váš srdeční tep nebo například úroveň hydratace. Výsledkem je asi nejširší analýza aktuálního zdravotního stavu a zpětné vyhodnocování jeho vývoje, jakou na trhu fitness náramků nalezneme.

Nový UP3 by se měl brzy objevit právě v Apple Online Store, zatím je však k dispozici pouze u výrobce, a to za 179 USD (cca 3800 Kč).

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar