Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce, Vybíráme

Nové iPady přijdou už za týden

Vložil na 9.10.2014 – 12.00 Žádný komentář

Apple rozeslal pozvánky na další letošní keynote. Jejím obsahem by mělo být zejména představení nových modelů tabletu iPad a vypuštění nové verze OS X s označením Yosemite.

Dle očekávání a zákulisních zpráv, které prosákly na veřejnost již v průběhu minulého týdne, Apple nyní rozeslal pozvánky na další keynote. Ta proběhne 16. října v sídle společnosti v Cupertinu.

keynote-161014Přesný obsah keynote samozřejmě nikdo nezná a vše jsou pouze spekulace, avšak téměř s jistotou se můžeme těšit na uvedení nových modelů tabletu iPad. Očekává se opět uvedení dvou variant – iPad mini a iPad Air – evoluce modelů z loňského roku.

Podle všeho bychom se také měli dočkat ostrého vypuštění nové verze desktopového systému OS X, který tentokrát nese označení Yosemite. Ten by mohl být dostupný ještě v týž večer, kdy keynote proběhne.

Vše další už je pouze ryzí spekulací. Mnozí analytici a novináři tak očekávají například uvedení nových modelů laptopů MacBook Pro a možná i MacBook Air.

Pro letošní rok by se mělo jednat o poslední akci tohoto charakteru a nezdá se, že by přinesla něco extra přelomového. Přesto nezbývá než se těšit a počkat si, jakých novinek se nakonec skutečně dočkáme.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar