Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce, Vybíráme

iPhone 6 přijde do ČR již příští týden

Vložil na 14.10.2014 – 12.00 Žádný komentář

Apple dnes do médií rozeslal tiskovou zprávu, v níž uvedl data uvedení nových modelů telefonu iPhone do dalších zemí. Mezi nimi i do České republiky. A kdy se tedy iPhone 6 a 6 Plus dočkáme?

Nepotrvá to dlouho. Už příští pátek, tedy 24. října, bychom se měli dočkat. Jako každý rok i letos začnou zřejmě autorizovaní prodejci s prodejem už lehce po půloci ze čtvrtka na pátek.

Bohužel už jsme se přesvědčili v minulých letech, ale i v jiných regionech, že zásoby budou značně limitované a převažovat budou nejnižší modely. Širší nabídku lze očekávat spíše v delším časovém období.

Pokud jste už ale nedočkaví, můžete si model dle svého výběru předobjednat u některého z prodejců a doufat, že se na vás dostane mezi prvními. V každém případě bude telefon od 24. října k dispozici v běžném prodeji i prostřednictvím oficiálního Apple e-shopu. Doba doručení však může kolísat i v řádu týdnů.

Na Slovensko se pak nové modely dostanou o den později, tedy v sobotu 25. října.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar