Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce, Vybíráme

iPhone 6 a 6 Plus jsou oficiálně v ČR

Vložil na 24.10.2014 – 12.00 Žádný komentář

Právě dnes je první den, kdy Apple oficiálně nabízí iPhone 6 a iPhone 6 Plus také v České republice. A že je o nové modely ohromný zájem nemá smysl asi ani zmiňovat.

Ukázalo se to hned v noci. Alza totiž ve svém Apple Showroomu zahájila prodej hned v 00:01, podobně jako ostatní autorizovaní distributoři. Alza měla k dispozici největší počet kusů – dle některých zdrojů celkem 300. Počet zájemců však toto číslo mnohonásobně převyšoval.

Nejvíce kusů je k dispozici v nejnižších konfiguracích, tedy s pamětí 16 GB. U vyšších modelů je počet velmi limitován, podobně jako v zahraničí.

Stejně jako v Německu, Rakousku nebo i USA si tak zájemci, kteří si nový model telefonu včas nepředobjednali, budou muset počkat na doručení i několik týdnů. Do konce roku by se pak situace měla stabilizovat a telefony budou ve všech kapacitách a barevných variantách k dispozici běžně na pultech autorizovaných distributorů.

Máte-li zájem, můžete si už nyní iPhone 6 nebo iPhone 6 Plus objednat prostřednictvím oficiálního e-shopu Apple ČR.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar