Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Racing Tyres Space: Pořádná jízda

Vložil na 15.9.2014 – 12.00 Žádný komentář

Hledáte skutečnou výzvu? Pak pro vás máme jeden tip. Hra Racing Tyres Space z vás dostane to nejlepší. Vyšťaví vás, vytočí k nepříčetnosti a přitom se od ní nebudete moci odtrhnout.

Když si hru Racing Tyres Space pustíte, asi vás nijak moc nenadchne. Grafika je velice jednoduchá a značně mi připomíná legendární film Tron. Ani ovládání a smysl hry nejsou nikterak komplikované.

Vaším cílem je dostat „kouli“ na určené místo v časovém limitu. Překonáváte přitom celou řadu překážek a to jediné, co můžete dělat, je buď zrychlit anebo brzdit. Nic víc. Jednoduché? Ani ne.

racing_tyres_space_1
Přiznám se, že jsem po hodině hraní, kdy jsem nebyl schopen se dostat ani přes první level, měl sto chutí rozmlátit iPhone o nejbližší zeď. I přesto si ale hra získala mou pozornost a přízeň.

Vysoká náročnost, kterou podtrhuje možná až příliš brutální časový limit, je skutečnou výzvou. Když se vám pak podaří level dokončit, cítíte zadostiučinění a velkou radost.

racing_tyres_space_2Jak už jsem řekl, grafika je velice jednoduchá a rozhodně není jádrem nebo hlavní devizou hry. I přesto dokáže zaujmout – působí tak jednoduše a elekgantně, že se sem zkrátka hodí.

Jestliže tedy hledáte něco osvěžujícího, co vás vybičuje na vrchol sil, Racing Tyre Space je tou pravou volbou.

iTunes Store: Racing Tyres Space (0,99 EUR)

Hodnocení - 5 bodů

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar