Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce, Vybíráme

Bendgate aneb když se iPhone ohne

Vložil na 23.9.2014 – 12.00 Žádný komentář

Co by to bylo za uvedení iPhonu, kdyby ho nenásledovala nějaká velká a mediálně rozjetá kauza? Stejně jako u předchozích modelů, ani iPhone 6 a 6 Plus se neobešly bez negativní pozornosti médií i veřejnosti.

Zatímco iPhone 4 měl zprvu problémy s anténami a jeho signál velmi prudce kolísal, iPhone 5 přišel zase se škrábanci vzniklými při výrobě. Bohužel, ani iPhone 6 a 6 Plus se bez nějaké té kauzy neobešel. Jak se ukázalo, je ohebnější, než by mnozí chtěli.

Podle vyjádření samotného Applu se údajně tento problém objevil pouze u několika jednotek kusů a šéf marketingu, Phil Schiller, doporučuje poškozeným majitelům přístroj zanést do Apple Store a vyměnit. Přesto je otázkou, zda jde skutečně o tak okrajový problém.

Fotky ohnutých iPhonů oblétají svět každý den a nezdá se, že by pocházely jen od několika málo nešťastných majitelů. Dokonce si celá kauza našla své uplatnění v mnoha marketingových akcích jiných firem, které se Applu tak trochu vysmívají, stejně jako v umělecké tvořivosti mnoha fanoušků.

bendgate-3

Věděli jste například, že Apple přijal Bendera z Futuramy do svého představenstva? :-) 

bendgate-1iPhone se sklání před Galaxy Note 3.

bendgate-2A nakonec trocha solidarity. iPhone není jediný, kdo se trochu ohýbá.

 

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar