Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce, Vybíráme

Apple představil nový iPhone a hodinky

Vložil na 11.9.2014 – 12.00 Žádný komentář

V rámci úterní keynote představili čelní manažeři Applu hned dva nové modely svého chytrého telefonu iPhone a k tomu ještě dlouho očekávané chytré hodinky Apple Watch.

Apple nás dlouho napínal. Tim Cook mluvil o převratných novinkách, které nás čekají. Na webu apple.com se s několikadenním předstihem spustil odpočet jako slib něčeho velikého.

Nakonec to veliké opravdu bylo – alespoň pokud jde o displeje nových modelů iPhone. Dva modely, iPhone 6 a iPhone 6 Plus totiž disponují větší obrazovkou ve srovnání s dřívejšími. Konkrétně pak 4,7″ pro iPhone 6 a 5,5″ pro iPhone 6 Plus (iPhone 5, 5C a 5S měly úhlopříčku obrazovky 4″).

Jinak se ale večer nijak překvapivě nevyvinul a nepřišlo vlastně nic, co by někdo nečekal. Dočkali jsme se tak dvou iPhonů, nového platebního systému Apple Pay, o kterém se nám v ČR může zatím jenom zdát, a také dlouho očekávaných chytrých hodinek Apple Watch, jejichž podoba mnohé šokovala – a to ne zrovna v pozitivním slova smyslu.

Ale co, podívejte se sami. Záznam celé keynote je totiž již k dispozici na stránkách Apple.

httpv://www.apple.com/live/2014-sept-event/

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar