Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Slot Machine pro iOS zařízení

Vložil na 22.8.2014 – 12.00 Žádný komentář

Nemáte na to, abyste si zajeli na příjemný víkend do Las Vegas? Nezoufejte, rozhýřit miliony dolarů můžete i tak. Z pohodlí domova a zcela zdarma. Díky Slot Machine!

V poslední době je silným tématem v našich zpravodajských denících regulace hazardu. Právě to nás inspirovalo k dnešní recenzi, pro níž jsme zvolili jednu z nejzajímavějších „hazardních her“ pro iOS zařízení.

Nejrůznějších her ve stylu kasin a heren se objevilo v uplynulých letech tolik, že bychom je jen stěží všechny spočítali. Existují miliony variant her rulety, automatů, black jacku nebo pokeru – někde za peníze (například formou in-app purchase), jinde zdarma. Do té druhé kategorie spadá i hra Slot Machine: Free Slots & Casino.

slot-1Je sice jednou z mnoha a mnoha, ale stala se také jednou z nejstahovanějších ve své kategorii v iTunes Store. Je zcela zdarma a i když také nabízí i in-app purchase (nákupy uvnitř aplikace – například herní žetony apod.), docela dobře se bez nich při troše trpělivosti obejdete.

Celá hra je vlastně takovým „mini-kasinem“ v telefonu. Nabízí snad vše, na co si srdce závislého gamblera vzpomene. Poker, rulety a především ohromnou nabídku automatů. Podobně jako například tato nabídka hry s celou řadou herních strojů.

Jestliže, stejně jako já, odsuzujete klasické automaty a divíte se, jak nějaký blbec může naházet celou svoji výplatu do některého z těchto vynálezů, ale přitom vás hra samotná láká a chtěli byste si ji zkusit, zde máte skvělou možnost.

Na Slot Machine je také zajímavé, že – podobně jako v klasických online kasinech – i zde máte k dispozici nejrůznější časově omezené nabídky speciálních her, tradičních, svátečních a jiných -čních událostí, na nichž můžete vydělat nemalé virtuální peníze.

slot-2

Ve hře je již početná komunita českých a slovenských hráčů, se kterými můžete během her chatovat – budete-li chtít – takže si alespoň nebudete připadat osamělí.

Co dále stojí za pozornost je herní grafika. Například design herních terminálů a automatů vychází z reálných předloh, které skutečně naleznete v největších sálech v Las Vegas. Alespoň trochu si tak atmosféru tohoto města můžete přiblížit a okusit i trochu toho bezpečného hazardu.

Hra Slot Machine není velkou peckou, ze které se posadíte na zadek, ale je příjemným odreagováním po náročném dni. Stahovat ji můžete zdarma na iTunes Store.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar