Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Skype pro iPhone přináší velké změny

Vložil na 13.6.2014 – 12.00 Žádný komentář

Skype pro iPhone se konečně dočkal opravdu velkého updatu. Po dlouhých letech čekání se z něj tak konečně stává moderní a použitelná aplikace, která si možná znovu získá někdejší slávu.Popularita Skype je už dávno ta tam. Modernější a uživatelský přívětivější služby jako Viber, WhatsApp nebo nativní Apple řešení pro videokomunikaci – FaceTime – jej už vytlačily z někdejšího prvního místa na poli VoIP.

Jak se však zdá, Microsoft, který je vlastníkem celého projektu, se nehodlá s tímto stavem smířit a rozhodl se bojovat. Skype se tak konečně i ve své verzi pro iPhone dočkal výrazného přepracování a nutno podotknout, že velmi zdařilého.

skype-newCelé ovládání bylo podstatně zjednodušeno a zpřehledněno. Nový facelift dodává aplikaci také svěží a moderní vzhled, který je v přímém kontrastu s dosavadní, čtyři roky neaktualizovanou podobou.

Ovládací nabídka je umístěna na spodní liště a umožňuje přepínání mezi číselníkem, kontakty a psanými zprávami. Až dosud byl Skype vnímán především jako hlasový komunikátor, ale v nové verzi je podstatně více rozšířena práce se zprávami. Je vidět, že Microsoft tak reaguje právě na rostoucí oblibu aplikací jako je WhatsApp nebo Viber.

Za sebe mohu jedině říci – dobrá práce!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar