Úvodní stránka » Magazín

Cellzone: Kalkulátor srovnávající 53 operátorů

Vložil na 20.6.2014 – 12.00 Žádný komentář

Nejen jablky živ je člověk. Dnes se podíváme na partnerský projekt, který jsme spustili pro všechny chytré uživatele mobilních technologií. Najděte pro sebe ten nejlepší tarif i vy.

Na trhu se dnes nabízí velké množství mobilních tarifů, o kterých se většina lidí nikdy nedozví. Až 80 % lidí dnes využívá tarif, který je pro ně příliš drahý nebo plně nepokrývá jejich potřeby. Někteří potřebují více volat, jiní zasílají SMS, další preferují datový balíček. Na CellZone.cz můžete najít tarif přesně podle takových potřeb.

Celkem se zde kalkuluje s 891947235 kombinacemi tarifů s balíčky. Hledání je založeno na potřebách konkrétního uživatele a i když je mu vždy doporučeno to nejlepší, má vždy možnost sám porovnat všechny dostupné nabídky a rozhodnout se tak, jak chce.

Cellzone je tak dnes největším srovnávačem mobilních tarifů v ČR. Kromě služeb všech tří hlavních operátorů – O2,T-Mobile a Vodafone – pracuje s kompletní nabídkou více než 54 virtuálních operátorů. Právě to umožňuje najít tu nejlepší nabídku pro každého uživatele.

Vyzkoušejte i vy srovnání tarifů na stránkách CellZone.cz.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar