Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

Apple ohlásil WWDC 2014

Vložil na 4.4.2014 – 12.00 Žádný komentář

Apple v právě končícím týdnu konečně ohlásil datum letošního ročníku konference WWDC. Ta se tradičně uskuteční v americkém San Francisku a bude plná překvapení.Datum letošního WWDC stanovil Apple na 2. až 6. června 2014. Během těchto dnů se očekává, že se na největší světové vývojářské konferenci odhalí také několik novinek.

Mezi ty „samozřejmé“ patří představení nových verzí obou operačních systémů, tedy iOS 8 a OS X 10.10, o nichž dosud nebylo prakticky nic slyšet. Dále pak lze očekávat, že Apple představí některé z nových modelů svých laptopů, tedy zřejmě inovovanou verzi MacBook Pro a MacBook Air. Naopak je nepravděpodobné, že bychom se zde dočkali představení toužebně očekávaných hodinek iWatch nebo nové verze iPadu.

Každý rok je navíc mimořádně obtížné se na konferenci dostat. V loňském roce se, i přes vysokou cenu vstupenky, vyprodala všechna místa během několika sekund. Letos má být tedy systém poněkud jiný. V pondělí 7. dubna budou vylosováni účastníci, kteří si budou moci zakoupit vstupenku. Hlásit se do slosování je možné již nyní (je ovšem nezbytné být registrovaným a platícím účastníkem některého z vývojářských programů Apple).

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar