Úvodní stránka » Magazín

Vytvoří Playtech aplikaci pro online hazardní hry?

Vložil na 3.3.2014 – 14.00 Žádný komentář

Společnost Playtech patří mezi hlavní vývojáře na poli online kasin a hazardních her. Nyní se zdá, že se svými aplikacemi míří také na platformu iOS.

Tato zpráva by sama o sobě nebyla nikterak převratná nebo zajímavá, kdyby se celá oblast online kasin nedotýkala právě hraní s reálnými penězi. Tento segment je pod velmi přísnou kontrolou jak amerických úřadů, tak i samotné společnosti Apple, která nemá problém s „virtuálními kasiny“, ale těm reálným a jejich podpoře se vcelku úspěšně brání.

Důvody jsou jasné – oblast online kasin a hazardu působí poněkud kontroverzně a nemusí být obecně přijímána zcela pozitivně. Navíc s iPhonem nebo iPadem si mohou hrát i vaše děti.

playtech-ruletaZe všech těchto důvodů se vznáší otazníky nad tím, zda právě společnost Playtech, která stojí například za portálem casino.com, bude vhodným partnerem. Je to totiž jeden z největších producentů online herních aplikací právě se zacílením na hazardní hráče a příznivce online kasin.

Prozatím se však zdá, že obavy jsou zbytečné. Mechanismus kontroly věku uživatele lze pojistit ověřenou platební kartou a nutností schválení obchodních podmínek spolu s herním řádem. Pokud navíc bude hra s reálnými penězi zabezpečena přihlášením se k uživatelskému účtu, není již problém takřka žádný.

Z iOS zařízení se tak stává další cesta, jíž mohou online kasina oslovit své zákazníky a pro hráče je to pohodlný a logický evoluční krok v tom, kde a jak mohou ke svému hernímu účtu přistupovat.

Je také dobré si uvědomit, že online kasina nejsou jen prostředkem pro gamblery, kteří se v návalu euforie zbavují peněz, ale i relaxačním prostředkem a způsobem zábavy pro velkou část moderní populace, která znovuobjevila kouzlo pokeru a dalších her a přitom často hraje s minimálními částkami jen pro hru samotnou.

Právě kolem pokeru se i v českém prostředí zformovala velká skupina příznivců a profesionálních i rekreačních hráčů, kteří nevnímají tuto hru jen jako hazard, ale spíše jako matematický koníček a způsob zpestření nudných dnů spolu s možností drobného přivýdělku. Mělo by to snad být špatně?

Jak vidíte tento vývoj vy? Hrajete na svém chytrém telefonu hazardní hry? A pokud ne, uvažovali byste o nich?

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar