Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Více verzí iOS na jednom zařízení? Ano, jde to!

Vložil na 31.3.2014 – 12.00 Žádný komentář

O nejrůznějších neoficiálních úpravách iOS zařízení a systémů běžně nepíšeme, protože věříme, že výchozí nastavení je tím nejlepším možným. Nyní se ale objevila jedna zajímavost, která za zmínku stojí.

Známý iOS cracker skrývající se pod přezdívkou Winoc zveřejnil video, v němž demonstruje možnost multibootu s výběrem hned tří různých verzí systému iOS.

Vše je demonstrováno na iPadu druhé generace připojeném k MacBooku. Po spuštění iPadu je pak na výběr mezi systémy iOS 5.1, iOS 6.1.3 a iOS 7.0.6.

Způsob, jakým docílil tohoto multibootu, zatím neobjasnil, ale přislíbil vydání instalačního balíčku, který uvolní pro veřejnost. S ním by pak mohl kdokoliv, komu například nevyhovuje stávající grafické řešení systému iOS a raději by se vrátil ke konceptu Scotta Forstalla anebo zkrátka pro některé již nepodporované aplikace, přepnout na starší verzi systému.

 

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar