Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

Film o Stevu Jobsovi se blíží do kin

Vložil na 5.7.2013 – 12.00 Žádný komentář

Dloho očekávaný film mapující strhující život počítačového génia Steva Jobse, se konečně blíží do kin. Byl již uvolněn i první oficiální trailer, na který se u nás můžete podívat.

Film nazvaný prostě a výmluvně Jobs patří mezi netrpělivě vyhlížené novinky letošního roku. Roli Steva Jobse v něm ztvární Ashton Kutcher, který se již dříve v této roli objevil, mj. dokonce na jedné oficiální Apple keynote.

Premiéra filmu je naplánována na 16. srpna a lze očekávat, že s ohledem na velkou základnu fanoušků značky Apple rychle pokoří mnohé rekordy a stane se jedním z nejúspěšnějších hitů letošního roku.

Zatímco se tedy budeme těšit na polovinu srpna, můžeme se společně podívat na první oficiální trailer, který byl před několika dny uvolněn.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar