Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

Záznam WWDC Keynote 2013 na YouTube

Vložil na 21.6.2013 – 12.00 Žádný komentář

Trvalo to poněkud déle než obvykle, ale Apple konečně zveřejnil záznam poslední Keynote také na YouTube. Podívejte se s námi na chystané novinky.

Zhruba před deseti dny se proběhla na WWDC 2013 Keynote, na níž vrchní představitelé Apple představili nejžhavější chystané novinky pro nejbližší dobu.

Tím, na co se čekalo nejvíce, je bezpochyby nová verze operačního systému iOS, tedy iOS 7. Dále pak nová verze desktopového systému OS X a čekalo se i představení nových modelů MacBook.

Vše se splnilo. Dočkali jsme se představení nových verzí obou systémů i hardware. iOS 7, který bude veřejnosti zpřístupněn na podzim, přináší celou řadu významných změn v oblasti ovládání a konfigurace, ale především také v oblasti designu. Současné ikonky nahradí o mnoho modernější zpracování, které však ne každý nadšeně příjimá. U desktopu se však dočkáme spíše evoluce, a také změny označování systému (nadále nebudou pro názvy voleny kočkovité šelmy, ale zajímavá místa).

V oblasti hardware pak Apple představil nový MacBook Air, který přináší zejména mnohem lepší baterii (měl by vydržet až 12 hodin při běžném používání) a předveden byl také nový model profesionálního desktopu Mac Pro, který je několikanásobně výkonější a především designově naprosto odlišný proti současnému.

Záznam celé Keynote byl k dispozici na webu Apple, nyní je však zveřejněn také na YouTube, což je pro mnohé značně pohodlnější. Jestliže jste tak tedy ještě neučinili, určitě se na chystané novinky podívejte!

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar