Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Sandvox – webmasterem snadno a rychle

Vložil na 18.6.2013 – 12.00 Žádný komentář

Tvorba jednoduchého webu nemusí být nikterak složitá a obejde se i bez zkušeného programátora. Jak si tedy ulehčit práci a vytvořit takový web, který splní vaše očekávání?

Díky Sandvox jednoduše. Tato aplikace jde ve stopách mnoha jiných nástrojů pro snadnou tvorbu webu, počínaje někdejším MS FrontPage přes mnoho dalších (často ještě horších) až k nejlepším nástrojům od Adobe. Na trhu však není žádným nováčkem a má za sebou již mnohaletou historii a spokojenou komunitu uživatelů.

sandvox-1Sandvox totiž nabízí velice snadné a příjemné funkce pro rychlou tvorbu skutečně pěkného webu. Obejdete se přitom bez znalosti HTML i CSS a výsledek bude stát za to. Samozřejmě, že možnosti jakékoliv takovéto aplikace jsou již z principu omezené a především jsou zde omezení spojená pouze s tvorbou statických webů. I přesto může pro jednoduché weby, osobní stránky nebo jednoproduktové e-shopy skvěle posloužit.

sandvox-2Již v základu obsahuje Sandvox mnoho šablon, z nichž si můžete vybrat tu svému vkusu nejbližší. Samozřejmě s ní můžete dále pracovat a upravit si ji zcela dle svých představ. Pak už jen přidáte obsah a publikujete. To vše jen díky pár kliknutím a drag&drop fungování celé aplikace.

Stejně jednoduchá je i následná údržba a aktualizace webu. Takže pokud stále váháte, vyzkoušejte. K dispozici je totiž také trial verze zdarma, na níž si veškeré funkce snadno otestujete.

Stránky projektu s možností nákupu (79,99 USD)

Hodnocení - 5 bodů

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar