Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Viber je nyní i pro Mac!

Vložil na 7.5.2013 – 10.00 Žádný komentář

Populární nástroj pro volání přes Internet, Viber, je nyní kromě mobilních platforem k dispozici také pro desktopové systémy MS Windows a Mac OS X.

Viber patří mezi nejpopulárnější a nejpropracovanější nástroje pro komunikaci prostřednictvím Internetu. Dokáže plně nahradit volání i psaní SMS a můžete se tak jeho prostřednictvím spojit s dalšími uživateli tohoto populárního nástroje.

Až dosud byl k dispozici pouze pro mobilní platformy Apple iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry, Nokia a Bada, avšak nově jej můžeme využít také na desktopu. Rovnou ze svého Macu si tak nyní můžete zdarma zavolat svým přátelům, kteří Viber také využívají.

viber-macBěhem relativně krátké existence tohoto projektu si Viber vysloužil velký zájem ze strany uživatelů a stal se i u nás hojně využívaným řešením pro bezplatnou komunikaci. Jestliže jste jej tedy dosud nevyzkoušeli, tak směle do toho!

Stránky projektu

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar