Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

50 miliard stažení z App Store se blíží

Vložil na 3.5.2013 – 12.00 Žádný komentář

Apple vyhlásil soutěž s blížícím se download 50-miliardté aplikace z Mac App Store. Budete-li mít štěstí, získáte $ 10.000 USD na nákup software právě v App Store.Podobnou soutěž Apple vyhlásil naposledy při příležitosti milníku 25 miliard, kterého bylo dosaženo loni v únoru. Nyní, zhruba o rok a čtvrt později, se těšíme na 50.000.000.000. download z tohoto populárního řešení pro nákup aplikací.

Výherce, který bude oním 50-miliardtým downloaderem, získá gift card do App Store v hodnotě $ 10.000 USD, tedy asi 200.000 Kč. Za tento kredit si pak můžete nakoupit cokoliv uznáte za vhodné a troufám si říci, že vám vydrží na hodně dlouho.

fiftybillionDalších padesát šťastlivců, kteří budou nejblíže, získá kredit ve výši $500 USD, tedy asi 10.000 Kč. I to je krásné a rozhodně tuto částku neutratíte za den.

Aktuální stav můžete sledovat prostřednictvím webu s odpočtem, kde v době psaní tohoto článku je cca 49,25 miliardy stažení. Onen rekord lze tedy očekávat v řádu maximálně několika týdnů.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar