Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Getting Meetings Done: Zorganizujte své schůzky!

Vložil na 12.4.2013 – 12.00 Žádný komentář

Metoda organizace času a úkolů, Getting Things Done (GTD) se dočkala takové obliby, že se někteří rozhodli aplikovat její principy i na jiné složky pracovního života. Například na organizaci jednání.

Aplikace Meetings – Getting Meetings Done je typickým zástupcem aplikací z odvětví produktivity, jež zažívá v posledních letech – a především na platformě Apple – velký boom. Umožní vám snadno přehledně rozvrhnout vaše schůzky mnohem efektivněji, než to dokáže pouhý plánovací kalendář.

meetings-1Díky aplikaci Meetings budete mít přehled v tom, co se na schůzkách probíralo, co kdo řekl, jaké jsou plány do příští schůzky atd. Zkrátka a dobře, na jednom místě naleznete veškerou agendu spojenou s příslušným setkání, a to včetně kontaktů a osobních poznámek.

Vše je navíc synchronizováno prostřednictvím cloudu, takže to, co si zapíšete do desktopové aplikace můžete snadno zobrazit v mobilní verzi Meetings a vice versa.

Osobně jsem měl s celou aplikací pouze jeden problém, a to ten, že desktopová verze mi stále odmítala přístup k mému účtu. Vyřešila to až třetí reinstalace programu. Zvláštní, avšak snad se jedná pouze o problém na mé straně. Jinak jsem při práci nezaznamenal žádný problém a naopak se s programem pracuje velice příjemně a ergonomicky.

Hodnocení - 4 body

Meetings – Getting Meetings Done

Mac App Store (17,99 EUR)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar