Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce, Vybíráme

Po dlouhém čekání vyšel OS X 10.8.3

Vložil na 15.3.2013 – 12.00 Žádný komentář

Po dalších několika betaverzích jsme se včera ve večerních hodinách konečně dočkali nové verze desktopového operačního systému OS X 10.8 Mountain Lion, a to konkrétně na verzi 10.8.3.

Celkem třináct betaverzí předcházelo uvedení finální podoby nové verze OS X 10.8.3, což je naprosto neskutečný čas. Původní termín uvedení byl odhadován na druhou polovinu prosince 2012, ale posléze se stále posouval až ke včerejšímu večeru.

Problémy měla dělat hlavně upravená podpora AirPlay a vylepšení Apple Boot Camp, která jsou asi tím největším plusem nové aktualizace. Jinak se totiž o přílišné inovaci z pohledu uživatele hovořit nedá.

Už dle popisu je však zřejmé, že se mnohé změnilo přímo uvnitř systému jako takového a snad se brzy dočkáme dalších aktualizací, které přinesou i nějaké viditelné nové funkce.

10-8-3_aktualizace

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar