Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce, Vybíráme

iOS 6.1 konečně uvolněn

Vložil na 30.1.2013 – 12.00 Jeden komentář

Apple konečně vypustil do světa dlouho očekávanou novou verzi svého mobilního operačního systému iOS, tedy iOS 6.1. Ten přináší několik oprav a zlepšení.

Nový iOS vyšel po předchozích celkem pěti testovacích verzích, jež měly zpřístupněné autorizovaní developeři spolupracující s Apple. Původně se očekávalo jeho ostré vydání dříve, avšak díky množství oprav se nakonec vše poněkud protáhlo.

Hlavní změnou, kterou však bohužel v našich krajích příliš nevyužijeme, je širší podpora LTE napříč spektrem mobilních operátorů. Jak se dalo, s ohledem na místní infrastrukturu, očekávat, žádný z českých operátorů v tomto seznamu nefiguruje.

Další novinku ocení zejména předplatitelé služby iTunes Match. Nyní je totiž možné stahovat z datového úložiště služby iCloud i jednotlivé skladby.

Poslední markantní změnou je pak zavedení nového softwarového tlačítka pro reset identifikátoru reklam.

Přibylo však i několik kosmetických změn, například při ovládání přehrávače hudby iTunes na zamčené obrazovce. Celý systém by měl být také stabilnější a rychlejší.

Nainstalovat jej můžete tradičně prostřednictvím iTunes nebo aktualizací prostřednictvím wifi z menu vašeho mobilního iOS zařízení.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar