Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce, Vybíráme

iPad mini již zítra v ČR

Vložil na 1.11.2012 – 12.00 2 komentářů

Již zítra, druhého listopadu, dorazí do českých prodejen netrpělivě očekávaný tablet iPad mini z dílny společnosti Apple. První model, který Apple v této velikosti uvedl do prodeje.

iPad mini byl netrpělivě očekávaným tabletem z dílny společnosti Apple. Mnozí se stále nemohli shodnout na tom, zda se jedná pouze o fámu nebo skutečnost. Po skončení poslední Keynote je však už jasno – iPad mini je skutečný.

Když jej Tim Cook oficiálně představil světu, mnozí se zaradovali. Jakmile se pak začal prodávat v USA, stal se z něj doslova trhák a hit. Nyní je již na cestě i do jiných zemí a zítra brzy ráno se začne prodávat také v České republice.

APR prodejny v ČR oznámily, že otevřou dříve a my se tak můžeme těšit na zahájení prodeje již kolem osmé hodiny ranní. Lze očekávat, že zásoby nového iPadu nebudou příliš velké a zájem bude převyšovat toto množství. Máte-li tedy enormní chuť si nový iPad mini zítra pořídit, zkuste zvážit, zda by nebylo od věci zapojit se do davu fanatiků čekajících na otevření prodejny již od předchozího večera.

Uvidíme, jaký úspěch si Apple se svým nejmenším tabletem připíše, avšak již teď lze usuzovat, že tratit na něm rozhodně nebude. Koneckonců, kdo by si iPad mini nezamiloval na první pohled?

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar