Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

iPad mini & iPad 4: Tři miliony prodaných kusů za tři dny!

Vložil na 6.11.2012 – 12.00 Žádný komentář

Apple ohlásil, že prodeje nových modelů tabletu iPad překonaly (již tradičně) všechna očekávání a během prvních tří dnů se prodaly více než tři miliony kusů.

Během pouhých tří dnů od zahájení prodeje se staly z nového iPadu mini a iPadu čtvrté generace doslova trháky. Obou modelů se dohromady prodaly více než tři miliony kusů, což pro Apple znamená tučný zisk.

Poptávka po tabletech navíc rozhodně neustává. Je to dáno i předvánočním obdobím, kdy si mnozí chtějí udělat radost, nakoupit dárky svým blízkým anebo stihnout proinvestovat vyčleněné finance od firmy před koncem roku.

Problémem tak může být nyní klesající dostupnost zboží, protože enormní zájem z celého světa, stejně jako jednotné datum uvedení do 34 zemí, včetně České republiky, k 2. listopadu, znamenalo takřka okamžité vydání dosavadních zásob.

Dle slov Tima Cooka již Apple velmi intenzivně pracuje na uspokojení poptávky na trhu a další zásoby se začnou velice rychle naskladňovat.

Nezbývá než Applu popřát krásné vánoční prodeje a těm, kteří investovali do jeho akcií, také tučné zhodnocení. Po nedávném propadu by si akcie Apple zasloužily pěkný růst.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar