Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

Černý pátek = jablečné slevy

Vložil na 22.11.2012 – 12.00 Jeden komentář

Stalo se dobrým zvykem, že na „černý pátek“ zavádějí americké obchody výrazné slevy. Výjimku v tomto nedělá ani Apple a my se tak můžeme již zítra těšit na nižší ceny.Černý pátek připadá v letošním roce na 23. listopadu, tedy zítra. V tento den se v amerických obchodech již tradičně nabízí většina sortimentu s výraznou slevou, zákazníci se dočkávají výprodejů apod.

Apple zašel malinko dále a nejen v USA, ale ve všech zemích, kde oficiálně působí jeho Apple Online Store, nabízí podobné slevové programy. Poprvé jsme měli možnost využít slev na černý pátek před rokem, nyní se situace již podruhé opakuje.

Lze očekávat, že slevy zasáhnou jak vlajkové produkty společnosti, tak i nejrůznější příslušenství. Chystáte-li tedy nějaký nákup, zítra bude ta nejvhodnější chvíle.

Koneckonců, v loňském roce bylo možné ušetřit až 2.000 Kč při nákupu nejlevnějších laptopů. Nyní se zřejmě dočkáme ještě zajímavějších nabídek a pravděpodobně i doručení zdarma bez ohledu na výši útraty.

Podobným směrem se vydávají také vývojáři a na zítřek můžete očekávat masivní slevy jejich produktů pro iTunes App Store i Mac App Store. Těšte se!

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar