Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce, Vybíráme

Apple zavedl @icloud.com adresy pro uživatele

Vložil na 8.11.2012 – 12.00 Žádný komentář

Už u služby MobileMe, která předcházela současnému cloudovému projektu firmy Apple, iCloud, mohli uživatelé zdarma získat e-mailovou adresu @me.com. Nyní se podobná volba vrací.

Patříte-li mezi aktivní uživatele služby iCloud, možná vám přijde vhod, že nyní můžete zcela zdarma získat e-mailovou adresu jmeno.prijmeni@icloud.com. Apple totiž zavádí službu iCloud Mail.

V rámci této služby byla všem předchozím uživatelům již ukončené služby MobileMe zřízena tato e-mailová adresa zcela automaticky. Původní však zůstávají stále v platnosti. Jestliže jste tedy využívali adresu @me.com nebo @mac.com, zůstaňte klidní, nic se pro vás nemění. Pouze navíc můžete teď začít používat i @icloud.com. Všechny skončí na stejném místě.

Apple oznámil přípravu této služby již letos v červenci, kdy probíhalo intenzivní vývojářské testování současného mobilního operačního systému iOS 6. Ten přinesl ještě hlubší provázání systému právě se službou iCloud.

K získání úplně nové adresy nemusíte dělat nic složitého, pouze se přihlašte na iCloud.com a vstupte do e-mailového rozhraní. Adresa vám pak bude automaticky zřízena a budete k ní mít přístup odkudkoliv.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar