Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

Retina MacBook Pro 13″, iPad Mini a nový iMac – již za týden

Vložil na 15.10.2012 – 12.00 2 komentářů

Po děsivém volebním výsledku z tohoto víkendu pro vás máme vzpruhu. Víme, co si pro nás Apple na svou další Media Event přichystal – a je rozhodně na co se těšit.

Další letošní Media Event společnosti Apple proběhne v úterý 23. října ve večerních hodinách, tedy o týden později, než se původně spekulovalo. Důležité však je, co nás zde čeká.

Podle dostupných informací bychom se měli dočkat dlouho očekávaného tabletu iPad Mini, avšak nová generace iPadu ve standardním rozměru se zřejmě nekoná. Útěchou nám však může být nový MacBook Pro 13″ s retina displejem a nová verze stolního počítače iMac. U ní bychom se měli dočkat také výrazně přepracovaného designu.

Připomeňme, že první notebook s retina displejem uvedl Apple právě letos – jednalo se o 15″ variantu MacBook Pro, která si získala velkou pozornost a náležité ocenění. Bohužel se však vyskytly i drobné vady na kráse, kdy na tomto velice drahém laptopu docházelo k vykreslování „duchů“ a krátkodobému vypalování obrazu. Nový MacBook Pro 13″ by však měl mít tyto problémy již vyřešené.

Co se týče stolního počítače iMac, na něj se čeká již dlouho. Nyní bychom se měli dočkat masivního upgradu, kdy se změní i design počítače. Ten by měl připomínat dešťovou kapku. Nebude však vybaven retina displejem, ale jen tradičním LCD.

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar