Úvodní stránka » Software, Tip redakce, Vybíráme

Nejlepší aplikace pro nový iPhone 5 a iPod touch

Vložil na 2.10.2012 – 12.00 Žádný komentář

V noci z 27. na 28.9. se v České republice začal prodávat iPhone 5. Dlouho očekávaný model značky Apple je nejtenčím mobilním telefonem na světě. Podívejme se na některé aplikace pro něj.Kromě přepracované konstrukce, 4palcového Retina displeje a ultrarychlé bezdrátové technologie, přináší iPhone 5 ještě řadu dalších zlepšení. K nim patří i protáhlejší tělo telefonu, díky kterému si mimo jiné vychutnáte i řadu skvělých aplikací optimalizovaných přímo pro nový displej. Podívejte se na některé z nich.

iPhone 5 je dostupný u vybraných mobilních operátorů, a také v online obchodě Apple.

Path
cena: Zdarma
Sociální síť pro vaše nejbližší. Podobně jako na Facebooku, nebo Twitteru můžete i tady sdílet své fotky, videa, nebo nápady s ostatními. Rozdíl je v tom, že maximální počet zvolených kontaktů je 150. Tím se stává Path bezpečným místem sdílených informací.
iTunes Store

Skitch
cena: Zdarma
Buďte interaktivní, využijte možnost vkládání popisků přímo do obrázků. Snadno tak známým ukážete cestu, nebo své drahé polovičce pošlete přímo z obchodu fotku sedačky i s jejími rozměry.
iTunes Store

TED
cena: Zdarma
Vědci, celebrity, významní politici a mnoho dalších k vám teď může promlouvat přímo z mobilu. S aplikací TED máte na jednom místě tisíc různých projevů, výroků a rozhovorů slavných.
iTunes Store

Instapaper
cena: 2,99 € (cca 75Kč)
Zaujal vás nějaký článek a nemáte čas si ho hned přečíst? Uložte ho a vraťte se k němu později. Tahle chytrá aplikace vám ušetří čas s opětovným hledáním zajímavých článků!
iTunes Store

Touchgrind BMX
cena: 3,99 € (cca 100Kč)
Tahle hra je určena všem milovníkům free stylu, adrenalinu a těm, co mají rychlé prsty. Je dokonce oceněna jako nejlepší hra pro iPhone roku 2011 a nejlepší sportovní hra pro mobily roku 2012! Chyťte své kolo a roztočte to ve free ride parku, volné přírodě, nebo na střeše domu.
iTunes Store

Temple Run
cena: Zdarma
Úkolem každého lovce pokladů je nejen poklad najít, ale také si ho odnést ze skrýše pryč. A právě o to v téhle hře jde. Otestujte své reflexy a ubraňte získaný lup.
iTunes Store

 

Aplikace pro iPod touch

Kromě iPhone 5 přichází Apple s další novinkou, vylepšeným iPod touch. Poprvé se představí v několika barvách a kromě jiného také s inteligentní asistentkou Siri. Že svým uživatelům poskytne opět spoustu zábavy dokazují i nové hry, speciálně navržené právě pro iPod touch.

Nový iPod touch je dostupný u autorizovaných prodejců Apple a online obchodě Apple.

Sims
cena: Zdarma
Oblíbená klasika ve vylepšeném provedení. Poprvé máte možnost vidět, jak vaše batolata vyrůstají. Můžete je poslat do školky, později i do školy a za jejich dobré známky sbírat body!
iTunes Store

Air Mail
cena: 1,59 € (cca 39Kč)
Proleťte se ve světě fantazie a nádherných ilustrací s jednou z uživatelsky nejoblíbenějších her. Vybrat si můžete jedn ze tří herních režimů.
iTunes Store

Monster life
cena: Zdarma
Nemáte domácího mazlíčka? Pořiďte si virtuální příšerku. Můžete ji krmit, vychovávat, starat se o ni a trénovat její speciální schopnosti.
iTunes Store

CSR Racing
cena: Zdarma
Rychlá kola.
iTunes Store

Bike Baron
cena: 1,59 € (cca 39Kč)
Silně návyková divoká jízda.
iTunes Store

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar