Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce, Vybíráme

Microsoft chystá Office pro iOS

Vložil na 11.10.2012 – 12.00 Žádný komentář

Společnost Microsoft nyní prostřednictvím své české pobočky oficiálně potvrdila, že pracuje na mobilní verzi kancelářského balíku MS Office pro operační systémy Android a iOS.

Česká pobočka Microsoftu ústy svého manažera pro divizi Office, Petra Bobka, potvrdila, že se chystá oficiální iOS a Android verze celého kancelářského balíčku MS Office. Ta by měla být dostupná v průběhu příštího roku.

Jak se ukázalo, celá informace zatím nebyla určena pro širokou veřejnost a i když byla okamžitě přejata všemi významnými portály po celém Internetu, ústředí Microsoftu zareagovalo poněkud vyděšeně a uvedlo, že zveřejněné informace nejsou zcela přesné. Podle dosavadních zpráv by však měla být mobilní verze balíčku MS Office k dispozici zhruba kolem března 2013.

Kromě iOS a Androidu by měl být nový kancelářský balíček dostupný také pro Windows Phone, Windows RT a Symbian. Zároveň s tím by měla být také zpřístupněna služba Office Web Apps, která umožní cloudové sdílení příslušných dokumentů. Cenová politika pro tyto produkty však nebyla zatím zveřejněna.

Nechme se tedy překvapit, co si pro nás Microsoft připraví a jak bude office balíček v jejich podání na iPadu či iPhone vypadat. Zároveň se nechme překvapit, jakou dohru bude mít předčasné uveřejnění této informace pro management české pobočky Microsoftu.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar