Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce, Vybíráme

iPad Mini je již ve výrobě

Vložil na 3.10.2012 – 12.00 Žádný komentář

Ještě tento měsíc bychom se podle všeho měli dočkat nového modelu tabletu Apple iPad, který bude doplněn také o novou – zmenšenou – variantu iPad Mini.

Apple chce tímto krokem cílit do nižší kategorie zařízení a lze očekávat, že v případě rozumně nastavené cenové politiky se mu podaří snadno ovládnout tržní segment s levnými tablety.

Nový iPad Mini by měl mít omezené funkce oproti standardnímu zpracování. Lze například očekávat absenci fotoaparátu nebo jeho technicky slabší vybavenost. Zároveň lze předpokládat, že nebude vybaven retina displejem, ale některou „méně prestižní“ alternativou.

Podle zpráv The Wall Street Journal by měl mít nový iPad Mini velikost displeje 7,85″ a rozlišení 1024 x 768 pixelů. Právě WSJ nyní uvedl i informaci, že je nový iPad již ve výrobě a začíná se zvolna dodávat do hlavních skladů Apple. Jeho představení je tedy podle všeho otázkou jen několika dní.

Dle dřívějších zpráv by měly být novinářům rozeslány pozvánky na Media Event za týden, 10. října. Samotná akce by pak měla proběhnout 17. října ve večerních hodinách našeho času. Kdy přesně se ale nový iPad Mini začne prodávat nebo jaká bude jeho cena, to je zatím ve hvězdách.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar