Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

7 hodin do keynote

Vložil na 23.10.2012 – 12.00 2 komentářů

Již dnes večer, v 19:00 našeho času, proběhne v San Franciscu další „keynote“ společnosti Apple, kde budou představeny zřejmě poslední hardwarové novinky letošního roku.

Hodně se spekuluje o tom, co nás dnes večer vlastně čeká, avšak budeme si muset počkat až na samotnou keynote, aby se dosavadní dohady a spekulace potvrdily nebo vyvrátily.

Mezi nejpravděpodobnější kandidáty na dnešní prezentaci patří rozhodně zmenšená verze tabletu společnosti Apple, která by se měla příznačně jmenovat iPad Mini. Ten by měl zamířit do segmentu „levných tabletů“ a stát se tak konkurencí pro levné modely značek Samsung, Acer nebo Kindle Fire.

Je také velmi pravděpodobné uvedení 13″ MacBook Pro s retina displejem. Dosud je touto nejmodernější zobrazovací technologií osazen pouze 15″ model představený dříve v letošním roce.

A co dále? To už bychom hodně spekulovali. Mluví se však i o možné aktualizaci stolního počítače iMac a mnozí věří i v uvedení aktualizované verze Mac Mini, což však mnohé zpravodajské portály zatím vyvracejí.

Čeho byste se dnes nejraději dočkali vy?

2 komentářů »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar