Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce, Vybíráme

Středeční Apple Event se už chystá

Vložil na 10.9.2012 – 12.00 Žádný komentář

Již tuto středu se dočkáme. Ve večerních hodinách středoevropského času bude představena nová generace chytrého telefonu s nakousnutým jablkem, Apple iPhone.

Jak se ale zdá, nový iPhone nebude jediným lákadlem této Media Event. Dočkat bychom se, dle mnoha spekulací, mohli také nové generace iPodu touch a možná i dalších modelů hudebních přehrávačů iPod.

Hovořit se bude s velkou mírou pravděpodobnosti také o chystaném iOS 6, který je již čile testován vývojáři a jehož uvedení je plánováno později na letošní podzim.

Již nyní probíhají intenzivní práce na výzdobě konferenčního centra Yerba Buena Center v San Franciscu, kde celá tato akce počínaje sedmou hodinou večerní našeho času započne. Nezapomeňte proto sledovt AppZone.cz, kde vám představíme veškeré uvedené novinky brzy po skončení akce.

Yerba (výzdoba)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar