Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

Potvrzeno – Apple dnes představí iPhone 5 a nové iTunes

Vložil na 12.9.2012 – 12.00 Žádný komentář

Vinou drobné nepozornosti pracovníků hlavního tiskového oddělení Apple již víme na sto procent, že dnes večer našeho času představí Apple „iPhone 5″ a novou podobu iTunes.

Původně se spekulovalo o tom, jak se bude nový telefon jmenovat. Objevovaly se názory, že podobně jako u tabletu přistoupí Apple k označení „Nový iPhone“ či dojde k novému způsobu specifikace ve formátu iPhone HD apod.

Nyní již víme, že nová generace telefonu, jíž se dnes večer dočkáme, bude označena iPhone 5. Prozradil to nechtěně sám Apple na svém hlavním webu. Stačí totiž zadat patřičný výraz a mezi odkazy na tiskové zprávy se objeví i ten, který informuje o představení nového iPhone 5. Samotná tisková zpráva však zatím přístupná není a bude uvolněna zřejmě až v průběhu Media Event.

Zároveň se stejnou metodou podařilo potvrdit některé spekulace o chystané nové podobě iTunes. Zdá se tak, že dnešní večer bude zajímavý. O průběhu celé akce vás budeme následně detailně informovat.

Výsledky hledání (12. září 2012)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar