Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce, Vybíráme

iPhone 5 v ČR již zítra!

Vložil na 27.9.2012 – 12.00 Žádný komentář

Již za několik málo hodin se v České republice začne oficiálně prodávat nejnovější generace chytrého telefonu značky Apple, iPhone 5. Kde jej seženete?

Hned na úvod je nutno podotknout, že iPhone 5 je nyní vyprodán takřka všude na světě a v ČR bude k dispozici u všech prodejců jen ve velmi omezeném množství. Jestliže tedy po jeho nákupu toužíte a nechce se vám čekat, doporučuji si ráno brzy přivstat, případně se utábořit ve frontách zákazníků již dnes.

V nedotované variantě si budete moci iPhone 5 zakoupit jednak na Internetu prostřednictvím Apple Online Store a jednak u autorizovaných APR prodejců.

V dotovaných verzích jej pak nabídne T-Mobile a Vodafone. Telefónica O2 jej ve své nabídce nemá. Zákazníci T-Mobile si mohou nový mobil zakoupit již o půlnoci na Národní třídě v Praze, dále pak v běžných pracovních hodinách v průběhu celého pátku. U Vodafone proběhne půlnoční prodej hned na třech místech – na Václavském náměstí v Praze, na Masarykově ulici v Brně a v obchodním centru Nová Karolína v Ostravě.

Ceny dotovaných telefonů jsou vždy závislé na odpovídajícím balíčku, který si zvolíte. Nejlevněji vás vyjde iPhone 5 16 GB u Vodafone, kde při maximální dotaci získáte cenu 6777 Kč. Za nejvyšší model zde pak zaplatíte 15077 Kč. V nedotované podobě vás stejné modely u Vodafone přijdou na 17577 Kč za 16 GB a 22977 Kč za 64 GB model.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar