Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce, Vybíráme

Akcie Apple na historickém maximu

Vložil na 18.9.2012 – 12.00 Žádný komentář

Apple je opět na vrcholu, a to doslova. Během prvních hodin předprodeje nového iPhone 5 se prodalo rekordní množství a nyní i akcie společnosti dosáhly nového vrcholu.

Začíná se zdát, že spekulace o pokoření hranice $ 1.000 USD za akcii v příštím roce nebyly zase tak přehnané, jak se mohlo na první pohled zdát. Apple totiž nyní dosáhl na hranici $ 700 USD.

Došlo tak k vytvoření nového maxima v celé historii Apple. Ti, kdo do akcií investovali v průběhu devadesátých let, tak svou investici zhodnotili hned sedmisetnásobně.

AAPL 700Nic také nenasvědčuje tomu, že by měl rostoucí trend akcií Apple v brzké době zpomalit či klesnout. Koneckonců, nový iPhone 5 už trhá prodejní rekordy, a to ještě není ani reálně k dispozici.

Během prvních 24 hodin od zahájení předprodeje se prodaly rekordní dva miliony kusů! Ať už vás nový iPhone příjemně překvapil či zklamal, prodejní úspěch má hned od začátku ohromný.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar