Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

Unikly první fotografie tabletu iPad Mini

Vložil na 6.8.2012 – 6.00 Žádný komentář

V Číně, kde se produkty značky Apple vyrábějí, vědí obvykle všechno první. Ani tentokrát tomu není jinak a tak se na jednom čínském blogu objevily zajímavé fotografie chystaného tabletu iPad Mini.

O údajné malé verzi tabletu iPad se hovoří již dlouhou dobu. Apple se však dosud k těmto spekulacím nevyjádřil a vše je tak pouze v rovině dohadů a nepodložených informací.

Nyní se však na čínském blogu apple.pro, který již v minulosti přinesl s výrazným předstihem informace o některých nových produktech Applu spolu s fotografiemi objevily první fotografie údajné „mini“ verze tabletu iPad. Dočkat ostrého uvedení bychom se pak mohli zřejmě v průběhu října či listopadu letošního roku.

iPad Mini (fotka)Nový iPad Mini podle uveřejněných fotografií postrádá zadní kameru. Jde o asi logický krok, kterým Apple snižuje technickou vybavenost a zároveň i cenu přístroje. Na druhou stranu se nabízí otázka, zda právě menší rozměry – a tedy mobilnější provedení – tabletu jej nepředurčují k focení více nežli jeho současnou velkou podobu.

Až čas ukáže jak vše opravdu bude a zda se skutečně dočkáme iPadu Mini. Zatím jde o zajímavou informaci a máme se tak na co těšit.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar