Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Things přicházejí s cloudem

Vložil na 10.8.2012 – 6.00 Žádný komentář

Vývojáři společnosti Cultured Code, kteří stojí za slavným a vyhlášeným nástrojem pro správu úkolů, Things, konečně vyslyšeli nářky svých uživatelů a umožnili cloudovou synchronizaci.Ač to trvalo déle než rok a hlasy uživatelů, kteří s absencí podpory cloudové synchronizace nebyli spokojeni značně sílily, je to opravdu tak. Things už disponuje tím, co dávno začlenila téměř veškerá jeho konkurence, podporou cloudu.

K synchronizaci prostřednictvím cloudu je využívána vlastní služba Things Cloud, jejímž prostřednictvím můžete snadno synchronizovat své úkoly mezi veškerými zařízeními, kde Things provozujete (aktuálně je to možné na Macu, iPhone a tabletu iPad).

Došlo i k menším změnám v designu a ovládání, ale na první pohled nic výrazného. Tou nejhlavnější novinkou je jednoznačně vlastní cloud. Právě jeho absence byla i důvodem, proč kdysi absolutní jednička na trhu, Things, začala přicházet o uživatele. V posledních měsících se již dalo hovořit téměř o exodu.

Na místo jedničky se díky mnoha propracovaným funkcím a dlouhodobé podpoře cloudu dostal konkurenční OmniFocus od společnosti OmniGroup. Dokáží Things vybudovat svou ztracenou pozici zpět?

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar