Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Samsung radil svým zaměstnancům kopírovat od Apple

Vložil na 9.8.2012 – 6.00 Žádný komentář

Patentové spory mezi společnostmi Apple a Samsung nabraly nový směr. Apple totiž získal dokument, který potvrzuje, že Samsung nutil své inženýry kopírovat iPhone.Tento dokument nyní zástupci společnosti Apple předložili soudu jako důkaz. Celý materiál, který je označen jako tajný a určený výhradně inženýrům Samsungu, se zabývá porovnáním telefonů značek Apple a Samsung a konkrétními aplikacemi a jejich prvky.

Vše je doprovázeno řadou fotografií s názorným předvedením rozdílů a doporučením pro inženýry čím se mají od iPhone inspirovat a co změnit tak, aby bylo ovládání produktů Samsungu přívětivější a ergonomičtější.

Celý tento materiál je v originále (korejsky) i v podobě soudně ověřeného překladu (anglicky) k dispozici ke stažení (pozor, PDF má přes 150 MB).

Ze současné situace kolem sporu obou společností se stala věc veřejná a vyjadřují se k ní mnozí, kteří ani nejsou nijak do tohoto procesu zapojeni. Jedním z nich je také komik Conan O’Brian, který natočil pěkné video.

https://www.youtube.com/watch?v=YciM_54HzZk

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar