Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

iPhone 5 možná dostane 8pinový dock!

Vložil na 2.8.2012 – 6.00 Žádný komentář

Spolu s blížícím se datem uvedení nového modelu telefonu Apple iPhone se hodně mluví o tom, že se dočkáme menšího dockovacího konektoru. Nyní se objevila i další zpráva.

Až dosud se spekulovalo o tom, že by měl být současný 30pinový konektor nahrazen novým, který by měl disponovat 16 piny či, podle dalších zdrojů, 19. Nyní se objevila zpráva, která tvrdí, že skutečnost bude úplně jiná.

Podle zpravodajského portálu iLounge by měl být nový dockovací konektor vybaven pouze 8pinovým konektorem. To je výrazné ušetření prostoru oproti současnému stavu i původním spekulacím.

Hovoří se v souvislosti s tím také o dalších možnostech připojení externích zařízení, k čemuž by mohly pomoci magnety nebo redukce na USB 4. Těžko lze usuzovat nakolik jsou tyto spekulace podložené, avšak určitě je nemůžeme zcela vyloučit. Osobně bych však sázel na realizaci podobných plánů spíše u pozdějších variant iPhone. Koneckonců, Apple si musí něco nechat na příště, že.

Nový iPhone (1)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar