Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

Apple vyvíjí nový smart cover s displejem

Vložil na 3.8.2012 – 6.00 Žádný komentář

Společnost Apple pokračuje v registraci dalších patentů, které by se postupem času mohly objevit i v nových produktech. Aktuálním přírůstkem je skutečně chytrý smart cover.

Ochranné kryty smart cover představil Apple spolu s druhou generací svého tabletu iPad. Díky zabudovaným magnetům se jednoduše přichytí na to správné místo a poskytuje pak tabletu nejen ochranu při přenášení, ale i oporu při práci na stole. Snadné složení do opěrného podstavce pro iPad je totiž jednou z hlavních deviz tohoto krytu.

Avšak to Applu nestačí. Mezi jeho novými patenty se totiž objevil jeden, který velmi zaujal odbornou i laickou veřejnost a mohl by se v některé z příštích generací tabletu a ochranných krytů skutečně objevit.

Oproti všem zmíněným výhodám standardního smart coveru je totiž vybaven také solárními články, klávesnicí a sekundárním displejem. Díky tomu bychom mohli provádět na tabletu základní činnosti i bez toho, abychom jej vůbec museli otevírat. Zároveň by měl nový smart cover posloužit například při přehrávání filmů nebo hudby jako jednoduchý ovladač pro stopování či posouvání. Možnosti uplatnění jsou skutečně bohaté.

Nový smart cover (1)

Nový smart cover (2)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar