Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Video: Apple hledá nové zaměstnance

Vložil na 12.7.2012 – 12.00 Žádný komentář

Společnost Apple uveřejnila na sociálních sítích nové video, v němž motivuje nadějné a kreativní jedince k práci na nevšedních projektech. Podívejte se i vy.

Nestává se často, že by Apple pootevřel dveře do svých laboratoří, avšak právě k tomu nyní došlo. Na zhruba čtyřminutovém videu, v němž se nejrůznější pracovníci společnosti Apple vyjadřují k pracovním podmínkám a firemní kultuře můžeme vidět právě i záběry z vývojových laboratoří, kde vznikají nové produkty.

Záběry jsou údajně autentické a pocházejí z nedávné doby vývoje současného modelu tabletu iPad. Můžete se tak podívat na některé procesy, které jeho vznik provázely. Celé video je velice pěkné a určitě zaujme. Jestliže patříte mezi kreativní jedince, kteří se nebojí myslet jinak, máte šanci uspět.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar