Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Velká letní soutěž: A vítězem se stává…

Vložil na 9.7.2012 – 12.00 Žádný komentář

Celý měsíc jste měli možnost soutěžit s námi hned o tři zajímavé ceny, které však získá pouze jeden šťastlivec. A právě nyní nadešel čas jeho vyhlášení.

Na stránkách AppZone.cz máte pravidelně možnost soutěžit o hodnotné ceny. Za více než rok a čtvrt naší existence jsme vám přinesli mnoho zajímavých aplikací pro Mac OS X a iOS, stejně jako celou řadu užitečného hardware kompatibilního se zařízeními značky Apple.

Vrcholem všeho se pak stala právě zakončená velká letní soutěž, v níž jste mohli soutěžit hned o tři hodnotné ceny. Těmi jsou:

  • Logitech Fold-Up Keyboard
  • 1Password for iPad
  • 16 GB Kingston Wi-Drive

Všechny tyto ceny jsme přislíbili jedinému výherci, a to tomu, kterého jsme náhodně vylosovali ze všech došlých odpovědí. Ty jste mohli zasílat od 5. června až do 8. července. A právě nyní nastal okamžik pravdy. Z více než 1.100 došlých odpovědí, které dále zpracujeme a inspirováni vašimi tipy na aplikace obohatíme i obsah AppZone, jsme vylosovali onoho šťastlivce.

Výhercem se stává… Filip Čapek. Gratulujeme!

Nevyhráli jste? Nevadí! Čeká na vás ještě celá řada dalších příležitostí. Již nyní se můžete těšit na další zajímavé soutěže o software pro vaše jablečné miláčky a jednáme i o dalších zařízeních a periferiích pro Mac a iOS zařízení.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar