Úvodní stránka » Software, Vybíráme

Tweetbot nyní i pro Mac OS X

Vložil na 13.7.2012 – 6.00 Žádný komentář

Asi nejpopulárnější klient sociální sítě Twitter z mobilní platformy iOS se nyní dočkal svého pokračování na desktopu. Tweetbot tak budete moci naplno využít i v Mac OS X.

Ještě než Apple představil podobu iOS se silně integrovanou podporou sociální sítě Twitter, stal se fenoménem na této platformě klient vytvořený nezávislou společností Tapbots, Tweetbot.

Díky propracovaným funkcím, skvělému a intuitivnímu ovládání a příjemné grafice si získal přízeň desítek tisíc uživatelů na celém světě. Nyní přichází v ještě lepší podobě i na desktop, do operačního systému (Mac) OS X.

Společnost Tapbots představila zatím pouze alfaverzi, tedy naprosto první uvolněnou verzi plnou chyb a nedodělků a bez integrace celé řady plánovaných funkcí, jež objevíme ve finální podobě. I tak se však o novém Tweetbotu už dnes hovoří jako o nejlepším klientu Twitteru pro Mac OS X.

Dokončení vývoje a uvedení první ostré verze lze očekávat v horizontu několika měsíců. Určitě vás budeme po vydání této verze informovat a přineseme její zevrubnou recenzi. Zajímavostí jistě nebude málo – koneckonců, už teď víme, že například celá aplikace je vyvíjena s maximální podporou retina displejů nového MacBook Pro. A novinek bude více, počkejte si.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar