Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Staženo přes 3 miliony kopií Mountain Lion za čtyři dny

Vložil na 30.7.2012 – 12.00 Žádný komentář

Během čtyř dnů od uvedení nové generace operačního systému OS X Mountain Lion došlo ke stažení více než tří milionů kopií tohoto systému.

Již dva dny po uvolnění OS X Mountain Lion informoval Apple o tom, že nová generace operačního systému byla nainstalována již na více než 3,5 % všech Maců. Jde o mimořádný úspěch, který podtrhuje i propracovanou marketingovou kampaň společnosti.

Nyní bude procentuální zastoupení nového systému ještě o poznání větší a můžeme očekávat minimálně 5 %. V každém případě bylo staženo již více než 3 miliony kopií tohoto systému, a to za pouhé čtyři dny od jeho uvedení do Mac App Store.

OS X Mountain Lion nainstalovánNový OS X Mountain Lion přinesl zejména lepší integraci služeb s úložištěm iCloud, dále pak funkce jako notifikační centrum nebo diktování textu (zde prozatím chybí podpora češtiny). Zároveň je uživateli kladně hodnocen pro vyšší rychlost a flexibilitu ve srovnání s jeho předchůdcem, Mac OS X Lion.

Další generace OS X bychom se měli dočkat v průběhu příštího léta. Apple totiž nově přešel na roční vývojový cyklus.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar