Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

OS X Mountain Lion: Konečně v prodeji

Vložil na 26.7.2012 – 6.00 Žádný komentář

Nejnovější verze desktopového operačního systému společnosti Apple, OS X Mountain Lion, byl včera v odpoledních hodinách našeho času oficiálně uveden do prodeje.

Stalo se tak přesně podle očekávání i potvrzení data ze strany CEO společnosti, Tima Cooka. Ihned v prvních momentech po uvolnění byly servery společnosti Apple zahlcené a takřka nebylo možné nový systém stáhnout.

Velký zájem o novou verzi trvá dosud, avšak servery si již se zátěží dokáží lépe poradit. Nyní si tak za $ 19.99 USD, respektive € 15.99 EUR, můžete pořídit nejnovější verzi nejpokročilejšího operačního systému současnosti, jak sám Apple rád říká.

OS X Mountain Lion byl přijat velmi pozitivně. Uživatelé si svorně pochvalují vysokou rychlost systému, svižné chování a nové funkce. Reálně však nečekejte od OS X Mountain Lion žádné převratné novinky. Dá se říci, že jde vlastně o vyladěnější a rychlejší Lion.

Spolu s uvedením nové verze svého desktopového systému uvedl Apple také řadu aktualizací svých produktů, zejména pak celého kancelářského balíku Apple iWork, a to jak ve verzi pro desktop, tak i pro mobilní zařízení na platformách iOS.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar