Úvodní stránka » Novinky, Vybíráme

OS X Mountain Lion bude dostupný ještě dnes

Vložil na 25.7.2012 – 6.00 Žádný komentář

Na včerejší valné hromadě akcionářů Apple, následované vyhlášením finančních výsledků, bylo oficiálně potvrzeno, že se právě dnes dočkáme uvedení nové verze OS X.

Tim Cook, který převzal v loňském roce post CEO společnosti po zesnulém Stevu Jobsovi, včera ve svém projevu potvrdil dlouho očekávané datum uvedení nové verze desktopového operačního systému OS X s kódovým označením Mountain Lion.

Již několik posledních týdnů se spekulovalo o tom, že nový systém bude uveden právě dnes, 25. července. Nyní je tedy tato informace oficiální. Nezbývá, než si počkat několik málo hodin až se tak skutečně stane.

Nový OS X Mountain Lion nahradí dosavadní verzi Mac OS X Lion, kterou Apple představil v loňském roce. K dispozici bude prostřednictvím online obchodu Mac App Store za cenu $ 19.99 USD, tedy zhruba 400 Kč.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar