Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Operátoři chystají zásoby nano-SIM karet

Vložil na 18.7.2012 – 12.00 Žádný komentář

Evropští operátoři již zřejmě vědí něco víc než většina z nás. Podle zpráv, které se objevily v médiích, totiž začali hromadně naskladňovat nový rozměr SIM karet – nano-SIM.

Takzvané nano-SIM karty mají nahradit současný model „mikro SIM“, který Apple zavedl s nástupem iPhone 4. Právě tehdy se ukázala nepřipravenost operátorů, kteří pak dodávali upravené karty klidně i s dvoutýdenním zpožděním.

Nyní by měl přijít ještě menší model. Stejně jako minule nedojde ke změně čipu, ale pouze k dalšímu seříznutí zbytečných plastů. Tím bude umožněno lepší využití místa uvnitř telefonu.

S ohledem na současný stav se proto zdá, že nový model jablečného chytrého telefonu iPhone by mohl spatřit světlo světa již velice brzy. Dosud se hovořilo nejčastěji o říjnu letošního roku, avšak objevují se už i zprávy, podle kterých bychom se nového iPhone mohli dočkat již v horizontu necelého měsíce!

Chystáte se pořídit si nový iPhone „5“?

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar