Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Nový iPhone ve výrobě

Vložil na 16.7.2012 – 12.00 Žádný komentář

Nová generace jablečného chytrého telefonu Apple iPhone se prý v těchto dnech začíná vyrábět. Objevily se dokonce první fotografie bílé verze.

Bílá i černá verze nového iPhone budou tentokrát podle všeho uvedeny společně (na rozdíl od iPhone 4). Svědčí o tom i uniklé fotografie předního panelu bílého modelu iPhone 5.

Zůstává samozřejmě otázkou, zdali jsou tyto fotografie pravé a nejedná se o další z celé řady podvrhů, avšak japonský server, který je jako první odpublikoval, již v minulosti přišel s řadou tvrzení, jež se posléze ukázala jako pravdivá.

Nový model telefonu iPhone by měl být vyšší, a to zejména proto, že by se měl dočkat nového displeje s 4″ úhlopříčkou (oproti 3,5″). I když mnozí považují toto tvrzení za nesmyslné, nelze přejít fakt, že Apple má silnou konkurenci a větší displej může být často rozhodující volbou pro jiný model.

Nechme se překvapit, zda takto bude skutečně nový iPhone vypadat. Dozvědět bychom se to mohli, dle odhadů, již v průběhu září nebo října letošního roku.

Bílý iPhone 5 (přední panel)

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar