Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

K novému Macu nový OS X zdarma

Vložil na 23.7.2012 – 6.00 Žádný komentář

Těšíte se už na nový operační systém OS X Mountain Lion? Zvažujete zároveň pořízení nového jablečného počítače? Nemusíte čekat až do středy, jděte nakupovat hned.

Vše naznačuje tomu, že se nové verze operačního systému OS X dočkáme již tuto středu. Měla by s sebou přinést celou řadu nových funkcí, mezi nimiž nebude chybět kupříkladu notifikační centrum či ještě lepší provázanost se službou iCloud.

I když se Apple k datu uvedení dosud nevyjádřil, lze říci, že středeční uvedení lze považovat téměř za jisté. Mnozí však kvůli vydání nové verze OS X odkládají nákup nového Maca a ti, kteří si jej nedávno koupili, jsou zase naštvaní, protože nedostanou novou verzi systému.

Anebo ano? Ano! Apple totiž myslí na ty, kdo si počítač koupili v poslední době a brzké uvedení nového systému by je tak mohlo právem trochu namíchnout. Konkrétně se jedná o datum nákupu počítače po 11. červnu 2012.

Jestliže jste si tedy po 11. červnu letošního roku zakoupili nového Maca, získáváte automaticky nárok na získání OS X Mountain Lion. Zažádat o něj můžete prostřednictvím Up-to-Date programu společnosti Apple do 30 dnů od veřejného uvedení nové verze systému (tedy zřejmě od středy). Veškeré informace k této akci získáte na oficiálních stránkách programu Up-to-Date.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar