Úvodní stránka » Hardware, Vybíráme

iPhone 5 prý přijde 21. září

Vložil na 27.7.2012 – 6.00 Žádný komentář

Hned několik významných zpravodajských serverů nyní informovalo, že by se měl nový iPhone objevit na trhu 21. září. Důvodem mají být nízké prodeje iPhone 4S.

Již delší dobu se spekuluje o datu uvedení šesté generace chytrého telefonu iPhone. Nejprve se hovořilo obecně o podzimu letošního roku, později o listopadu, následně o říjnu a ještě později o září.

Poslední zprávy stavěly uvedení telefonu někam na přelom září a října a zdá se, že se zakládají na pravdě. Apple se totiž podle mnoha médií, mezi nimiž nechybí kupříkladu App4Phone, chystá novou generaci svého klíčového produktu představit 21. září.

Důvodem k takto „brzkému“ uvedení nového modelu (iPhone 4S byl uveden 4. října 2011) mají být především klesající prodeje současné verze. Ta představila jen kosmetické změny a oživení proti iPhone 4 (uveden 24. června 2010) a doplnila funkci hlasové asistentky Siri.

Nová generace by proti tomu měla představit zcela nový model. Ten by měl být o něco tenčí a zároveň větší – nabídne totiž 4″ displej. Také bychom se měli dočkat výměny dockovacího konektoru za novější rozhraní. Zadní strana by pak neměla být tvořena tvrzeným sklem jako u posledních dvou modelů, ale nahradit by ji měl hliník (podobně jako u první generace iPhone).

Nechme se tedy překvapit, zda se datum 21. září stane „dnem D“ pro nový iPhone. Můžeme jen doufat, že ano.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar